Komunitní tým pro Prahu 5 

Jsme rozmanitý tým sociálních pracovníků, věnujeme se podpoře lidí, kteří mají zkušenost s duševním onemocněním, také jejich rodinám i blízkým. Veškeré služby poskytujeme bezplatně, spolupráce je dobrovolná a rozsah služby vždy závisí na individuálních potřebách každého jednoho klienta. Jsme k dispozici každý všední den od 9.00 do 17.00 hod., nicméně první návštěvu si prosím domluvte předem telefonicky na čísle 778 706 337 nebo e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Komunitní tým pro Prahu 5 poskytuje registrovanou sociální službu – sociální rehabilitaci, která se zabývá rovněž podporou samostatného bydlení. Tyto služby jsou určeny lidem se zkušeností s duševním onemocněním, kterým pomáhají zvládat projevy nemoci tak, aby mohli žít ve svém domácím prostředí, nebo se do něj vrátit. Podpora často začíná návštěvami klienta během hospitalizace.

The Community Team "Praha 5" provides registered social services designed for people with mental health problems. Our aim is to help them cope with their illness so that they can live in (or return to) their home environment. For English-speaking social worker, call 774 739 032.

Vybrat jinou službu Fokusu Praha