Centrum duševního zdraví pro Prahu 6

Jsme multidisciplinární tým poskytující terénní i ambulantní služby dospělým lidem se zkušeností s duševním onemocněním. Náš tým je složen z psychiatrických sester, sociálních pracovníků, pracovního konzultanta, psychiatra, psychologa a peer konzultanta. Poskytujeme služby psychiatrické, psychoterapeutické a služby klinického psychologa, denní aktivity a podporu zaměstnávání. Členové týmu jsou zaměstnanci Fokusu Praha nebo Ústřední vojenské nemocnice. Na projekt je poskytována finanční podpora EU a státního rozpočtu.

Aktuálně:
Centrum duševního zdraví pro Prahu 6 je v provozu v pracovní dny od 8 do 16 hodin. Individuální služby nejsou omezeny, probíhají v domácím prostředí, venku i v CDZ. 
Kontaktujte nás na telefonu 770 152 223 nebo emailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., osobní setkání v CDZ je možné po dohodě termínu.
Při setkáních dodržujeme bezpečnostní opatření - používáme roušky, dezinfikujeme ruce a udržujeme rozestupy, při vstupu do CDZ je zjišťována tělesná teplota a aktuální zdravotní stav. Poskytujeme také telefonickou a online podporu. Skupinové aktivity - Klub Fíkus a cvičení - jsou dočasně pozastaveny.

Od února 2021 bude Centrum duševního zdraví působit na adrese Nad Alejí 1881 / 29
- jednopatrová budova nedaleko metra a zastávky Petřiny,
nedaleko za budovou obchodu Billa a nedaleko za DM drogerií.

cdz6 dve loga eu mz 600

 

Vybrat jinou službu Centra Břevnov